Andalusia, Málaga, La zagaleta

 • Powierzchnia 945
 • Powierzchnia działki 5 100
 • Pokoje 7
 • Dom Na wynajem

25 000 EUR / tyg.

27 EUR / m²

Andalusia, Málaga, La zagaleta

7 bedrooms Villa for rent in La Zagaleta

Ekskluzywna oferta w La Zagaleta Country Club:
Przytulny dom rodzinny o dużym uroku, zbudowany na działce o powierzchni 5.101 m2, z doskonałą
wspaniałą zachodnią orientacją i przyjemnymi widokami na pole golfowe Los Barrancos
Pole golfowe i dolinę.
Na terenie posesji znajduje się podgrzewany basen zewnętrzny
otoczony dojrzałym ogrodem na kilku poziomach z drzewami owocowymi, korkowymi i
drzewami oliwnymi, a także uroczą strefą wypoczynkową.
Apartament dla gości z
osobnym wejściem.
Do budowy domu użyto materiałów najwyższej jakości, tj.
do budowy tego domu, tj:
marmur & podłogi z terakoty
Stolarka drewniana
Ogrzewanie podłogowe
Okna z podwójnymi szybami
Klimatyzacja
Podgrzewany basen zewnętrzny
Pozwolenie na budowę domu z basenem
Jacuzzi na tarasie

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R3433486

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.