Andalusia, Málaga, La zagaleta

 • Powierzchnia 1 380
 • Powierzchnia działki 6 734
 • Pokoje 8
 • Dom Na sprzedaż

15 000 000 EUR

10 870 EUR / m²

Andalusia, Málaga, La zagaleta

8 bedrooms Villa for sale in La Zagaleta

LUKSUSOWA NIERUCHOMOŚĆ ZBUDOWANA W WYJĄTKOWYM OTOCZENIU
La Zagaleta to ośrodek, który cieszy się niezwykle ekskluzywnym środowiskiem życia.
Ta wykwintna i luksusowa nieruchomość jest zbudowana w wyjątkowym środowisku, równoważąc formę, teksturę i przestrzeń, aby stworzyć najlepszy dom.
Został zaprojektowany zgodnie z najwyższymi standardami rynkowymi i najbardziej awangardową technologią, aby znać przez cały czas stan domu i oferować maksymalny komfort.
Ta spektakularna willa z widokiem na południe została specjalnie zaprojektowana, aby zaoferować zapierające dech w piersiach panoramiczne widoki na malowniczą okolicę, Morze Śródziemne do Afryki i Gibraltaru. Jego wysoka pozycja powyżej poziomu reszty willi sprzyja tym widokom i daje mu najbardziej absolutną prywatność w Zagaleta.
Villa składa się z 3 pięter strategicznie rozmieszczonych, aby cieszyć się widokami i naturą, która otacza go od wszystkich przestrzeni, które oferuje.
Główne wejście ma dużo charakteru, ponieważ wchodząc do wnętrza można docenić imponujące widoki przez duże okna i wysokie sufity.
Na parterze znajduje się wiele przestrzeni do spotkań, w tym bajeczny salon, pokój telewizyjny i duża jadalnia, idealne do gromadzenia się z rodziną lub przyjaciółmi. Jego imponująca designerska kuchnia o powierzchni 62 m2 ma dużą wyspę wykonaną na zamówienie, część dzienną i duże okna, które nadają jej przestronność i światło.
Jest połączony z brudną kuchnią, spiżarnią i wejściem dla personelu, aby zagwarantować najbardziej absolutną obsługę.
To piętro ma również dwie sypialnie ensuite i przestrzeń zaprojektowaną dla biura, gdzie robienie interesów jest łatwe i prywatne.
Całe to piętro ma dostęp do ogrodu i grilla, a jego panoramiczne szklane drzwi prowadzą do niesamowitych zadaszonych i słonecznych obszarów zewnętrznych.
Willa posiada przestronne tarasy z najpiękniejszymi panoramicznymi widokami na morze, góry i rezerwat przyrody.
Położony przed wybrzeżem Morza Śródziemnego, jest otoczony imponującymi górskimi krajobrazami, takimi jak zalesione wzgórza i miejsca naturalnego piękna.
Ośrodek t znajduje się w odległości krótkiej jazdy od Marbelli i słynnego Puerto Banus.
SZCZEGÓLNA JAKOŚĆ ŻYCIA, KTÓRĄ OFERUJE ZAGALETA
La Zagaleta posiada wiele usług, w tym dwa wspaniałe mistrzowskie pola golfowe uważane za najpiękniejsze w Europie.
Bajeczne domy klubowe są prawdziwymi miejscami elegancji i wyrafinowania, gdzie mieszkańcy gromadzą się i korzystają z wielu udogodnień, które oferują.
Centrum jeździeckie en joys najlepsze obiekty do goszczenia, szkolenia i przygotowania zarówno konkursy i szkolenia koni.
Ponadto, masz spersonalizowane usługi, takie jak usługi domowe, helipad, usługi administracyjne, automatyka domowa i więcej.
Życie w La Zagaleta jest otoczone przez najwyższe standardy jakości. Miejscowe rezydencje przekraczają oczekiwania w zakresie projektowania, komfortu, wydajności i wspaniałości.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4075159

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.