Andalusia, Málaga, Los arqueros

 • Powierzchnia 700
 • Powierzchnia działki 2 300
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

2 300 000 EUR

3 286 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Los arqueros

5 bedrooms Villa for sale in Los Arqueros

Imponująca willa z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze i góry, położona w ekskluzywnej części Marbelli, Los Arqueros,
Nieruchomość wyróżnia się przestronnymi wymiarami i luksusowymi cechami, rozmieszczonymi na czterech piętrach, posiada prywatną windę.
Na głównym piętrze znajduje się salon z dostępem do werandy i prywatnego ogrodu oraz łazienka.
Na środkowym piętrze znajdują się 2 duże sypialnie z łazienkami i dwoma tarasami. Znajduje się tu również niezależna kuchnia na otwartym planie, jadalnia, część wypoczynkowa i zadaszony taras. W solarium znajduje się prywatny basen i jacuzzi oraz piękne widoki na morze. Piwnica składa się z jednej dużej sypialni dla gości, dwóch łazienek, sauny, łaźni parowej, pralni i kina. Idealna nieruchomość dla klientów, którzy chcą cieszyć się luksusową nieruchomością rodzinną o dużych wymiarach i doskonałych właściwościach w najbardziej ekskluzywnej części Marbelli.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4326790

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Adam Dubiella

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.