Andalusia, Málaga, Los barrios

 • Powierzchnia 478
 • Powierzchnia działki 1 216
 • Pokoje 4
 • Dom Na wynajem

3 300 EUR / tyg.

7 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Los barrios

4 bedrooms Villa for rent in Los Barrios

Piękna willa w klasycznym stylu andaluzyjskim,
na działce o powierzchni 1216 m2 z ekspozycją południowo-wschodnią, willa ma powierzchnię 478 m2,
całkowicie odnowiona, wyposażona w ciepłą i zimną klimatyzację na wszystkich piętrach, składa się z parteru z dużym wejściem, które umożliwia dostęp do salonu, przestronnego salonu z kominkiem i jego jadalnią sąsiaduje z w pełni wyposażoną kuchnią, na tym piętrze willa posiada dużą łazienkę z wanną z hydromasażem.
Na pierwszym piętrze znajdują się 3 sypialnie i druga łazienka, sypialnie mają duże tarasy z panoramicznym widokiem.
W piwnicy willi znajdziemy pokój dzienny z otwartą kuchnią, z możliwością zainstalowania kina domowego, na tym piętrze znajdziemy łazienkę i sypialnię, idealną dla pracowników obsługi.
Willa posiada również dużą siłownię, duży basen, który znajduje się przed zadaszonym obszarem wyposażonym w trzecią kuchnię z piekarnikiem i grillem, ta konstrukcja ma podwójne toalety.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R3688946

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.