Portugal, Lisboa, Loures

 • Powierzchnia 197
 • Powierzchnia działki 385
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 2022
 • Dom Na sprzedaż

600 000 EUR

3 046 EUR / m²

Portugal, Lisboa, Loures

Villa Loures

Jednym z najbardziej znanych i cenionych na całym świecie ośrodków winiarskich w regionie Lizbony jest Bucelas, lekkie i owocowe białe wino wytwarzane z winogron Arinto.Największe postaci literatury portugalskiej i międzynarodowej odnoszą się do tego wina z entuzjazmem.Eça de Queirós, William Shakespeare, Charles Dickens i Lord Byron byli jego fanami.Mówi się, że winorośl w regionie Bucelas istnieje od czasów rzymskich. 2200 lat doświadczeń w produkcji wina zaowocowało wyjątkowym smakiem, którym należy delektować się schłodzonym winem, najlepiej po wizycie w Muzeum Wina i Winorośli w Bucelas.Dom w Quinta do Forte Velho to Inteligentny Dom, tworzący doświadczenie na całe życie, łączący Cię z Twoim domem w sposób, o którym nigdy nie myślałeś, że jest możliwy. Nasz technologiczny pakiet dodatkowy przeniesie Twój dom w przyszłość, rewolucjonizując sposób, w jaki żyjesz. Steruj klimatyzacją, urządzeniami elektronicznymi i całodobową ochroną bezpośrednio za pomocą smartfona.Quinta do Forte Velho będzie domem dla najlepszych klubów rodzinnych w Lizbonie. Tutaj możesz spędzać czas z rodziną, w pobliżu krytych i odkrytych basenów z podgrzewaną wodą, siłowni, zewnętrznego placu zabaw, studia jogi, spa i wielu innych obiektów. Pomieszczenie do organizacji imprez oraz sala do parzenia kawy i herbaty uatrakcyjnią i upiększą czas spędzony z rodziną, a także umożliwią prowadzenie działalności biznesowej.Te pięknie zaprojektowane wille są pełne szczegółów. Konstruktor włączył do projektu detale inspirowane współczesnymi portugalskimi wykończeniami architektonicznymi, w tym duże patia i łazienki z łazienkami.Wille te zostały doskonale usytuowane z widokiem na góry, zgodnie ze współczesną architekturą z zapierającymi dech w piersiach widokami.Przestrzenie wspólne zostały starannie zaprojektowane, aby umożliwić spotkania towarzyskie, a otwarta przestrzeń maksymalizuje przestrzeń wewnętrzną, z kuchnią i salonem otwierającym się na taras na zewnątrz, wyposażonym w kominek i jadalnię na świeżym powietrzu, w której znajduje się grill i bar.Wille są piękne i zapewniają widoki na góry, które można podziwiać z każdego zakątka.Quinta do Forte Velho zapewni nie tylko nieskomplikowane warunki mieszkaniowe, ale także dobrze zarządzane życie.Opłata za kondominium obejmuje następujące elementy:Członkostwo w klubie QFV.24-godzinna recepcjaConitoring Całodobowa recepcja i ochronaPosiłki konsjerża i Family ConciergeUtrzymanie i konserwacja williWkład na fundusz rezerwowy willi (w celu sfinansowania przyszłych renowacji i ulepszeń)Szybkie Wi-FiUbezpieczenie od wielu ryzykUsługa telewizyjna PremiumUwaga: Zdjęcia przedstawione tutaj są ogólne dla całego osiedla.

Nr oferty: PF27507

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.