Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 1 256
 • Powierzchnia działki 2 008
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

4 950 000 EUR

3 942 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

5 bedrooms Villa for sale in Marbella

Ta ekskluzywna willa znajduje się na jednej z najlepszych działek w Sierra Blanca, narożnej działce, która oferuje wspaniałe widoki na wybrzeże i Afrykę, w jednej z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych dzielnic mieszkalnych Marbelli.
Wchodząc do tej ekskluzywnej willi, wchodzi się do dużego holu wejściowego, na piętrze znajduje się wysoka kopuła, a z boku imponujące marmurowe schody na piętro, gdzie znajdują się cztery duże sypialnie z łazienkami, dwie z nich z odwróconym lustrem. apartamenty ze spektakularnymi widokami.
W całej willi znajdują się marmurowe podłogi najwyższej jakości oraz 6-osobowa winda, która obsługuje górne piętra aż do poziomu piwnicy.
Na parterze tej pięknej nieruchomości znajduje się duża recepcja, salon i jadalnia z kominkiem oraz dostępem do zadaszonych tarasów i ogrodu, doskonałych do zabawy! Ponadto na parterze znajduje się kolejna sypialnia z łazienką, toaleta dla gości, kuchnia i pralnia.
Projekt jest bardzo dobrze przemyślany, z kuchnią i pomieszczeniami gospodarczymi wygodnie połączonymi z pomieszczeniami mieszkalnymi, tarasami i ogrodem. Kuchnia jest w pełni wyposażona i posiada pralnię oraz przylegający do niej pokój śniadaniowy.
Na poziomie piwnicy znajduje się garaż na 8 pojazdów, apartament dla niezależnego personelu z kuchnią, pomieszczenie biurowe, obszerne magazyny oraz strefa wellness z bezpośrednim dostępem do basenu, gdzie znajdują się trzy prysznice, dwie łazienki, przebieralnie i wspaniała sauna.
W zadbanym ogrodzie znajduje się basen z jacuzzi oraz przyjemna kuchnia letnia z grillem i barem.
Cała willa posiada gazowy system centralnego ogrzewania oraz ogrzewanie podłogowe, jak również ciepłą i zimną klimatyzację. Właściciele willi utrzymywali ten dom w nienagannym stanie, a cała instalacja techniczna była stale konserwowana, odnawiana i dlatego jest w pełni sprawna.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R3235498

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.