Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 662
 • Powierzchnia działki 1 011
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

2 950 000 EUR

4 457 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

6 bedrooms Villa for sale in Marbella

PROJEKT WILLI POZA PLANEM
KLUB LAS LOMAS DE MARBELLA, ZŁOTA MILA MARBELLA
Nowy do wybudowania projekt willi na Złotej Mili
Główne piętro: Część dzienna i jadalna z otwartą, w pełni wyposażoną kuchnią, jedna sypialnia dla gości i łazienka. Bezpośredni dostęp ze wszystkich pomieszczeń do zadaszonych i otwartych tarasów, ogrodu i basenu.
Pierwsze piętro: Główna sypialnia z łazienką, częścią wypoczynkową i garderobianą. Zadaszony i otwarty taras.
Solarium na ostatnim piętrze.
Niższe piętro: salon, 4 sypialnie dla gości z łazienkami, sala kinowa, siłownia, magazyn i pralnia. Z sypialni dostęp do ogrodu i basenu.
Wiata garażowa na 3 samochody.
W pełni wyposażony w najnowsze technologie.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R3739603

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.