Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 650
 • Powierzchnia działki 1
 • Pokoje 10
 • Dom Na sprzedaż

2 200 000 EUR

3 385 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

10 bedrooms House for sale in Marbella

Doskonała okazja, jeśli nie najlepsza inwestycja w mieście Marbella. Absolutnie uroczy, ale wymaga remontu. W samym środku Starego Miasta.
Kamienica ta jest rozmieszczona w następujący sposób.
Na parterze znajduje się niezależny sklep z witryną, który jest częścią nieruchomości. Obok znajduje się wejście do nieruchomości, gdzie znajduje się urocze patio z dużą ilością światła. Są tu trzy duże, otwarte pokoje oraz dwa pomieszczenia magazynowe.
Na pierwszym piętrze znajduje się niezależne mieszkanie, które jest w tej chwili bussines, toillet, ogromny salon i inny pokój.
Na drugim piętrze znajdują się 2 niezależne mieszkania, jedno z widokiem na plac Plaza de los Naranjos, jest to mieszkanie na otwartym planie z amerykańską kuchnią, sypialnią i salonem.
Drugi apartament ma część dzienną, sypialnię, kuchnię i łazienkę.
nie ma tarasu na dachu.
Townhouse – Semi Detached, Marbella, Costa del Sol.
10 Sypialnie, 7 Łazienki, 650 m², Taras 40 m².
Ustawienie : Miasto, Obszar handlowy, Blisko do portu, Blisko do sklepów, Blisko do morza, Blisko do szkół, Blisko do przystani.
Orientacja: północ, wschód, południe.
Stan : Wymagana renowacja.
Widoki: góry, dziedziniec, ulica.
Cechy : Blisko komunikacji, Prywatny taras, Apartament gościnny, Przechowalnia, Łazienka, Marmurowe podłogi, Restauracja na miejscu, Pomieszczenia dla służby.
Umeblowanie: częściowo umeblowane.
Kuchnia: w pełni wyposażona.
Parking: ulica.
Kategoria: Inwestycja.

Nr oferty: R221410

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.