Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 267
 • Powierzchnia działki 807
 • Pokoje 3
 • Dom Na sprzedaż

2 500 000 EUR

9 364 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

3 bedrooms Villa for sale in Marbella

Willa z 3 sypialniami położona w dobrze ugruntowanej urbanizacji przy plaży, z łatwym dostępem do plaży i wszystkich udogodnień Złotej Mili w Marbelli. Casablanca Beach w utopijnej scenerii, zaledwie kilka minut od plaży w Marbelli, sklepów, restauracji, usług i promenady. Willa położona jest w małej i ekskluzywnej dzielnicy mieszkalnej i oferuje prywatność i spokój. Zalety życia nad morzem zawsze sprawiały, że nieruchomości przy plaży na sprzedaż w Marbelli były najbardziej pożądanymi domami i najlepszymi możliwościami inwestycyjnymi na Costa del Sol. Willa wymaga remontu i posiada wiele możliwości modernizacji wewnątrz i na elewacji. Nieruchomość posiada jedną 800 metrową działkę, która jest jedną z największych w okolicy, z 229 metrami zabudowanymi na jednym piętrze. Posiada 3 sypialnie, 3 łazienki i dużą garderobę, jak również amerykańską kuchnię i pokój dzienny. Wspaniały ganek z widokiem na basen, zadbany ogród i zadaszony teren z pergolą i kuchnią w pełni wyposażoną na lato. Willa posiada zamknięty garaż. Idealny dla inwestorów, ponieważ można zbudować drugie piętro i zwiększyć powierzchnię użytkową, mając wspaniałe widoki z solarium.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R3803128

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.