Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 596
 • Powierzchnia działki 1 700
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

2 100 000 EUR

3 524 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

5 bedrooms Villa for sale in Marbella

Elegancka willa na sprzedaż położona w ekskluzywnej urbanizacji na wschód od Marbelli. Obszerny dom rodzinny z 5 sypialniami i 5 łazienkami, wszystkie z prywatnymi tarasami z widokiem na basen, ogród i widoki na Morze Śródziemne. Willa położona jest w spokojnej okolicy i posiada niezakłócony panoramiczny widok na morze. Ta klasyczna willa ma atrium z zamaszystymi schodami przy wejściu, które daje trwałe pierwsze wrażenie i została niedawno zreformowana, aby pomieścić lub włączyć więcej sypialni lub salę kinową w piwnicy. W głównym salonie znajduje się kominek, a willa jest wyposażona w klimatyzację typu split we wszystkich pomieszczeniach. W pełni wyposażona kuchnia ma bezpośredni dostęp do jadalni. Z ogrodu i basenu roztacza się widok na morze.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R2828543

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.