Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 1 162
 • Powierzchnia działki 76 855
 • Pokoje 8
 • Dom Na sprzedaż

8 950 000 EUR

7 703 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

8 bedrooms Finca-Cortijo for sale in Marbella

Spektakularne cortijo na sprzedaż we wschodniej części Marbelli. Oferuje panoramiczne widoki na morze i góry. Położona na bardzo dużej działce o powierzchni ponad 75.000 m², willa posiada piękne zadbane ogrody z basenem, altaną i miejscem do grillowania, plac zabaw dla dzieci, mini boisko do piłki nożnej, teren do jazdy konnej ze stajnią, wiele drzew owocowych, 2 studnie, własny generator prądu, kamery bezpieczeństwa i wewnętrzną ścieżkę, która otacza nieruchomość. Inne cechy to klimatyzacja ciepło/zimno, kominek, w pełni wyposażona kuchnia z urządzeniami Gaggenau i Miele, apartament dla gości, duży garaż na 5 samochodów oraz wiata na 2 dodatkowe samochody.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R2267837

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.