Málaga, Marbella, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 232
 • Powierzchnia działki 844
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

2 950 000 EUR

12 716 EUR / m²

Málaga, Marbella, Nueva andalucía

4 bedrooms Villa for sale in Nueva Andalucía

Witamy w Casa Bonzai, imponującej willi w stylu andaluzyjskim położonej w sercu Golf Valley. Ten spektakularny dom oferuje wszystkie luksusy, które można chcieć i więcej! Z pięknym otwartym planem, rozległymi oknami, z których roztaczają się wspaniałe widoki na zieleń i góry, przestronne sypialnie, starannie zagospodarowane ogrody i wspaniałe wnętrza – to jeden dom, którego nie chcesz przegapić. Położony zaledwie kilka minut od światowej sławy pól golfowych i wielu pobliskich atrakcji & restauracji, jest to rzadka okazja do posiadania domu w raju.
Poznaj życie w Casa Bonzai

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R3985243

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.