Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 604
 • Powierzchnia działki 1 029
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

2 700 000 EUR

4 471 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

6 bedrooms Villa for sale in Marbella

Zdecydowanie najlepsza cenowo willa w tej ekskluzywnej, zamkniętej społeczności willowej.
Okazja inwestycyjna do zreformowania willi w bardzo pożądanej, zamkniętej społeczności Altos Reales.
Willa ma ograniczone widoki na morze z parteru, jednak widoki z górnego poziomu są panoramiczne.
Istnieje dalszy % dopuszczalne, które mogą być wykorzystane w projekcie przebudowy na nieruchomości.
Atrakcyjna willa jest ładnie prezentowana, ale skorzystałaby z programu aktualizacji, który mógłby wtedy zobaczyć jej wartość znacznie wzrosła.
Remodeling z exisiting poziomu wejściowego będzie przekształcić poczucie i atmosferę domu. Exisiting duże łazienki oferują doskonały szablon do instalacji współczesnych urządzeń
Bardzo duży obszar piwnicy w domu oferuje niesamowite możliwości.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4112773

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.