Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 460
 • Powierzchnia działki 790
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

2 362 500 EUR

5 136 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

5 bedrooms Villa for sale in Marbella

Wolnostojąca willa, Marbella, Costa del Sol.
5 Sypialnie, 6 Łazienki, Zabudowana 0 m².
Ustawienie : Kraj, Obszar handlowy, Blisko do pola golfowego, Blisko do sklepów, Blisko do morza, Blisko do szkół, Blisko do lasu, Urbanizacja.
Orientacja: południowa.
Stan : doskonały.
Basen : prywatny.
Kontrola klimatu : Klimatyzacja, gorąca klimatyzacja, zimna klimatyzacja.
Widoki : Morze, Góry, Golf, Kraj, Panoramiczny, Basen.
Cechy : Wyposażone szafy, Prywatny taras, Solarium, Telewizja satelitarna, ADSL / WIFI, Pomieszczenie gospodarcze, Łazienka, Podwójne szyby.
Umeblowanie: opcjonalne.
Kuchnia: w pełni wyposażona.
Ogród: prywatny.
Bezpieczeństwo: kompleks z bramą.
Parking: zadaszony, prywatny.
Media : Elektryczność, woda pitna, telefon, gaz.
Kategoria: luksusowe.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4031536

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.