Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 280
 • Powierzchnia działki 60
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

525 000 EUR

1 875 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

4 bedrooms Townhouse for sale in Marbella

Kamienica, Marbella, Costa del Sol.
3 sypialnie, 3 łazienki, powierzchnia zabudowy 280 m², taras 30 m², ogród/działka 60 m².
Otoczenie : blisko pola golfowego, blisko portu, blisko sklepów, blisko morza, blisko miasta, blisko szkół, blisko lasu, blisko przystani, urbanizacja.
Orientacja: południowa.
Basen : wspólny.
Klimatyzacja : klimatyzacja, ciepła klimatyzacja, kominek.
Widoki : morze, góry, panoramiczny.
Cechy : Zadaszony taras, Blisko transportu, Prywatny taras, WiFi, Grill, Wypożyczalnia samochodów.
Meble : opcjonalne.
Kuchnia : w pełni wyposażona.
Ogród : wspólny.
Zabezpieczenia : ogrodzony kompleks, telefon wejściowy, sejf.
Parking : otwarty, wspólny, prywatny.
Media : Elektryczność, Woda pitna.
Kategoria : Inwestycja.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4257961

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.