Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 150
 • Pokoje 3
 • Dom Na wynajem

2 700 EUR / tyg.

18 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

3 bedrooms Townhouse for rent in Marbella

Przestronny i jasny dom w zabudowie bliźniaczej w małej i spokojnej urbanizacji w rejonie Casablanca, Marbella. Kilka kroków od morza i promenady i ze wszystkimi usługami w pobliżu, supermarket, transport, apteka itp. Znajdziemy tę kamienicę podzieloną na trzy piętra, na pierwszym piętrze mamy przestronny hol wejściowy z dużą wbudowaną szafą, toaletę dla gości, kuchnię z pomieszczeniem gospodarczym i słoneczny salon z dostępem do tarasu. Na drugim piętrze mamy dwie sypialnie, jedna z nich z łazienką en-suite i druga niezależna łazienka, górne piętro, które jest poddaszem, składa się tylko z dużej sypialni z łazienką en-suite. Wszystkie sypialnie mają duże dopasowane szafy. Rolety elektryczne. Urbanizacja ma basen społeczności i ogrody. Posiada duży garaż z bezpośrednim dostępem z domu. Jest on wynajmowany na okres maksymalnie 6 miesięcy.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4118875

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.