Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 750
 • Powierzchnia działki 1 950
 • Pokoje 7
 • Dom Na sprzedaż

2 850 000 EUR

3 800 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

7 bedrooms Villa for sale in Marbella

Piękne Nowoczesne Beachside Villa ustawić w bardzo bardzo poszukiwanych obszaru tylko 300 m od najlepszych plaż w Marbella.Działka jest jednym z największych w bahia de Marbella i absolutnie płaskie.
Villa znajduje się w cul de sac w bardzo spokojnej i prywatnej okolicy. Wszystkie sypialnie są en Suite, duży salon z jadalnią. Wszystkie pokoje mają dostęp do tarasu.
Bardzo dobrze wyposażona siłownia i sauna. Panele słoneczne dla ciepłej wody i ogrzewania basenu.
Bahia de Marbella jest tylko 4 km od miasta Marbella i około 35 minut jazdy od lotniska. Urbanizacja z 24 h bezpieczeństwa.
Opłaty wspólnotowe 145 na miesiąc. Śmieci 220 rocznie. IBI 4.915 na rok.
Rok budowy 2002.
Główne cechy:
Ogrzewanie podłogowe
Kominek
Aircon w całym
Podgrzewany basen
Wszystkie sypialnie ensuite łazienka
własna studnia
Panele słoneczne
Jacuzzi
Spacerowa odległość do plaży
Bardzo cichy i prywatny obszar
Bezpieczne i ogrodzony urbanizacji z 24 h ochrony

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R3803536

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.