Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 1 410
 • Powierzchnia działki 3 695
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

10 900 000 EUR

7 731 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

6 bedrooms Villa for sale in Marbella

To wyjątkowe dzieło sztuki, położone na terenie uprzywilejowanego, małego, ogrodzonego osiedla u podnóża Sierra Blanca, zostało zbudowane w sposób łączący rzymską solidność z wpływami baroku, harmonię detali mudejar z wyrafinowaniem architektury gotyckiej. Szlachetne materiały, zarówno antyczne, jak i wykonane na zamówienie, przez rzemieślników, w połączeniu z najnowszymi technikami inżynierii budowlanej stworzyły tę wspaniałą rezydencję.
Na teren prywatnej posiadłości wchodzi się przez imponujący portyk z XVIII w. z mahoniowymi drzwiami, obramowanymi rustykalnymi, ręcznie formowanymi cegłami i kopułą, która prowadzi na okrągły dziedziniec wyłożony antycznymi rzymskimi kamieniami brukowymi. Drzwi wejściowe i okno powyżej są również z XVIII w., wykonane z kamienia barokowego i prowadzą do eleganckiego holu zwieńczonego piękną, ręcznie wykonaną kopułą andaluzyjską, na centralne, ręcznie wybrukowane patio z kostką brukową i kolumnami z marmuru karraryjskiego. Po lewej stronie znajduje się winda i schody z karraryjskiego marmuru cesarskiego, wyrzeźbione od góry do dołu z jednego kawałka marmuru. Podest schodów wychodzi na witrażowe okno zwieńczone ręcznie wykonaną kopułą.
Otaczając patio z centralnie umieszczoną fontanną, wchodzimy do eleganckiego salonu z widokiem na morze, prowadzącego na wspaniały zadaszony taras i wypielęgnowany ogród, do pokoju muzycznego we wschodnim narożniku i oficjalnej jadalni w zachodnim narożniku, sąsiadującej z kuchnią w stylu klasycznym.
Na pierwszym piętrze, otaczającym patio, znajduje się luksusowy apartament główny z widokiem na morze w kierunku Afryki, wyposażony w garderobę i łazienkę. Są tu dwa dodatkowe apartamenty i oddzielny pokój, który może służyć jako dodatkowa sypialnia lub pokój rodzinny.
Na niższym piętrze znajduje się sala kinowa, sala bilardowa i gier, bodega, oddzielne mieszkanie oraz przestronny garaż na cztery samochody.
Od imponującego wejścia fontanna w stylu Alhambry prowadzi do domu z basenem i pawilonu, w którym można się zrelaksować, podziwiając panoramiczne widoki na morze i góry. Pawilon został zbudowany ręcznie według ekskluzywnego projektu z kopułą i wysokimi kolumnami z rustykalnej cegły z sewilską ceramiką, wykonanymi na zamówienie dla tej nieruchomości.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R3041377

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.