Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 357
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

2 399 000 EUR

6 720 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

6 bedrooms Villa for sale in Marbella

Położony na wzgórzach Marbelli, ten przestronny dom rodzinny szczyci się spektakularnymi widokami na morze i w odległości krótkiej przejażdżki samochodem od kosmopolitycznego centrum Marbelli.
Ta przestronna, klasyczna rezydencja została zaprojektowana w taki sposób, aby z każdego pokoju można było podziwiać spektakularne widoki na morze ponad Marbellą w kierunku Gibraltaru i wybrzeża morskiego.
Zbudowana na dwóch poziomach wolnostojąca willa składa się z ponad 300m² imponującego holu wejściowego, na tym poziomie znajduje się główna sypialnia z garderobą i łazienką, a także 3 kolejne sypialnie gościnne z łazienkami. Na niższym poziomie znajduje się przestronny salon z podwójnym sufitem i dostępem do werandy, a także przylegający do niego pokój telewizyjny z kominkiem, wspaniała przestronna kuchnia z oddzielną jadalnią, pokój wypoczynkowy, łazienka dla gości, pralnia, biuro, kolejna sypialnia dla gości. Jest też duży magazyn i garaż na 2 samochody plus 1 wiata na samochód, w ogrodzie znajduje się również miejsce do grillowania, a w tej chwili budowany jest nowy basen.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R3400006

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.