Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 692
 • Powierzchnia działki 4 396
 • Pokoje 7
 • Dom Na sprzedaż

3 000 000 EUR

4 336 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

7 bedrooms Villa for sale in Marbella

Urocza nieruchomość w malowniczej spokojnej dzielnicy mieszkalnej powyżej centrum Marbelli, z najwspanialszym zapleczem La Concha. Fantastyczna okazja inwestycyjna położona w bezpiecznej dzielnicy mieszkalnej w Marbelli, La Montua, zaledwie 5 minut od centrum Marbelli. Został doskonale zbudowany na dużej podwyższonej działce o powierzchni 4.396 m2, oferując najbardziej spektakularne widoki na morze.
Południowa nieruchomość, która korzysta z niekończących się godzin światła słonecznego, unikalny układ rozmieszczony na trzech poziomach, z ekspansywnymi obszarami mieszkalnymi i hojnymi sypialniami. Piwnica może być przekształcona w ostateczną przestrzeń rozrywkową, prywatną siłownię lub nawet salę kinową.
Możliwości są nieograniczone! Ponadto działka może pochwalić się ogromnymi ogrodami, wieloma zadaszonymi miejscami wypoczynkowymi, prywatnym dużym basenem i kortem tenisowym. Prawdziwa okazja w fantastycznej lokalizacji w Marbelli.
Jest to niesamowita okazja, ponieważ zdolność do budowania na ziemi wynosi 35% !!! … dużo wyższa niż zwykle dozwolone na większości działek w Marbelli i podatki mądry będziesz płacić 7% podatku (ITP) zamiast 21% VAT dla ziemi.
Kwalifikacja gruntów: UE-2

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4061785

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.