Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 360
 • Powierzchnia działki 20
 • Pokoje 3
 • Dom Na sprzedaż

1 600 000 EUR

4 445 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

3 bedrooms Townhouse for sale in Marbella

Meizho Hills! MArbella! Urbanizacja znajduje się w Sierra Blanca w Marbelli, zaledwie 5 minut jazdy od plaży i centrum Marbelli i Puerto Banus. Nowoczesny dom składa się z 1 piętra z salonem, otwartą kuchnią i dostępem do tarasu, jednej sypialni i toalety. Na drugim piętrze znajdują się dwie sypialnie z łazienkami i garderobą w głównej sypialni. Również w głównej sypialni znajduje się balkon z widokiem na ogród. Na parterze znajduje się prywatny garaż z pomieszczeniami gospodarczymi i kilkoma szafami wnękowymi. Urbanizacja ma bardzo ładne ogrody z 2 basenami, konsjerżem 24 godziny, strefą SPA z siłownią.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4662217

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.