Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 537
 • Powierzchnia działki 1 165
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

2 695 000 EUR

5 019 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

4 bedrooms Villa for sale in Marbella

Doskonała okazja do zakupu indywidualnej jednopiętrowej willi z licencjonowanym projektem w bardzo poszukiwanym obszarze Nagueles.
Dom zapewni cztery sypialnie,trzy pełne łazienki,otwarty plan salon-jadalnia, kuchnia i piwnica. Istnieje również patio i przestronny taras z gankiem, a także zewnętrzny parking z pergolą.Outside na północno-zachodniej stronie będzie parking z pergolą dla dwóch pojazdów.
Villa oferuje również dodatkową korzyść z możliwością personalizacji wnętrza poprzez dokonanie modyfikacji off-plan, a tym samym dostosowanie domu do najlepszego stylu życia.
Wiele uwagi do szczegółów zostało zastosowane do projektowania tego domu, który zostanie stworzony, aby zaoferować swojej rodzinie najbardziej w komfort. Inteligentnie i funkcjonalnie rozłożone układ jednego piętra i piwnicy został pomyślany tak, aby umożliwić naturalne światło do każdego pokoju.
W nocy Villa promieniuje światłem własnej produkcji, z dokładnie przemyślaną kombinacją diod LED i opraw oświetleniowych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.
W salonie willi znajdują się okna obrazkowe, które pozwalają na wchłonięcie naturalnego światła Marbelli, a jeśli chcesz cieszyć się znacznie większą przestrzenią, to możesz
można podwoić jego objętość po prostu otwierając duże okna ukryte w ścianach.
Piwnica jest prywatną przestrzenią, w której możesz cieszyć się obszarem dostosowanym do Twoich potrzeb, idealnym do wykorzystania go jak chcesz.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4206328

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.