Andalusia, Málaga, Mijas costa

 • Powierzchnia 320
 • Powierzchnia działki 2 800
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

750 000 EUR

2 344 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Mijas costa

5 bedrooms Villa for sale in Mijas Costa

Willa na jednym piętrze na działce o powierzchni 2800m2 z ogrodem, basenem i terenem z drzewami owocowymi.
Ciesz się domem na wsi, mniej niż 5 minut od Fuengiroli, kilka metrów od autostrady AP7 i obok supermarketów, apteki, sklepów i szkół.
Zbudowany na jednym piętrze, posiada 5 sypialni i 3 łazienki, przestronny salon z kominkiem i kuchnię z barem śniadaniowym.
Piwnica-garaż o powierzchni ponad 150m2, duży ogród z trawnikiem, basenem i około 2000m2 powierzchni z drzewami owocowymi i awokado, gdzie można cieszyć się owocami i warzywami uprawianymi przez Ciebie, jak również zwierzętami.
Tylko 20 km od lotniska w Maladze

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4056847

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.