Andalusia, Málaga, Mijas golf

 • Powierzchnia 418
 • Powierzchnia działki 900
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

1 100 000 EUR

2 632 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Mijas golf

5 bedrooms Villa for sale in Mijas Golf

Imponująca willa w prestiżowej urbanizacji Mijas Golf. Zbudowana na trzech kondygnacjach, ta wychodząca na południe nieruchomość obejmuje pięć przestronnych sypialni, trzy łazienki z łazienkami, jedną wspólną i toaletę dla gości, ogromny salon z jadalnią i kominkiem elektrycznym, piękną wyposażoną kuchnię, pomieszczenie gospodarcze, ogromną piwnicę z magazynem i garażami. są różne tarasy i werandy. Działka ma powierzchnię 900 m2 i obejmuje bardzo ładny, zadbany ogród oraz basen. Widoki są oszałamiające z widokiem na pole golfowe. Prawdziwy skarb!

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4453894

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Adam Dubiella

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.