Málaga, Mijas, Mijas

 • Powierzchnia 158
 • Powierzchnia działki 100
 • Pokoje 3
 • Dom Na sprzedaż

1 315 000 EUR

8 323 EUR / m²

Málaga, Mijas, Mijas

3 bedrooms House for sale in Mijas

12 nowoczesnych i przestronnych willi ze spektakularnym, panoramicznym widokiem na morze. Wille znajdują się w spokojnej dzielnicy mieszkalnej tuż przy malowniczym centrum miasta Mijas Pueblo. Z widokiem na łagodne zbocza nadmorskie do Morza Śródziemnego, ten elegancki nowy kompleks mieszkalny łączy tradycyjny hiszpański styl życia z wygodami nowoczesnego domu. Pięknie zaprojektowane domy do eleganckiego życia na Costa del Sol.
Ceny od 845.000 – 1.125.000
Zdjęcia, widoki i układ mogą się różnić i służą jedynie celom poglądowym.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R3546061

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.