Málaga, Mijas, Mijas

 • Powierzchnia 634
 • Powierzchnia działki 4 727
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

2 499 000 EUR

3 942 EUR / m²

Málaga, Mijas, Mijas

5 bedrooms Villa for sale in Mijas

Po prostu wyjątkowa willa na sprzedaż w Mijas zaprojektowana w stylu skandynawskim, z dużą ilością miejsca i 3 oddzielnymi działami sypialnymi i nie zapominając o niesamowitych panoramicznych widokach w kierunku morza + fantastycznych górskich scenerii w tle.
Ten +600m2 dom jest zbudowany na działce o powierzchni 4.700m2. Po wejściu do domu, fantastyczne widoki witają cię. Idąc w i po prawej stronie, znajdziesz ogromny salon i jadalnia z dużą podłogą do uszczelniania okna, aby cieszyć się widokami. Po lewej stronie znajduje się ogromna, nowoczesna kuchnia. Zarówno z salonu, wejścia, jak i z kuchni można wyjść prosto na taras.
Na tym samym poziomie znajduje się główna sypialnia z łazienką oraz druga duża sypialnia z łazienką. Na parterze znajduje się domek dla gości z dwiema sypialniami oraz piąta sypialnia z łazienką.
W piwnicy znajduje się garaż z miejscem na dwa samochody, maszynownia i siłownia.
Na terenie posesji znajduje się piękny i duży basen oraz jacuzzi. Istnieje wiele możliwości Ogród jest dojrzały i tropikalny.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4059739

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.