Évora, Montemor-o-Novo, Montemor-o-novo

 • Powierzchnia 408
 • Powierzchnia działki 3 678
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

1 820 000 EUR

4 461 EUR / m²

Évora, Montemor-o-Novo, Montemor-o-novo

Villa Montemor-o-Novo

LAND oferuje ograniczoną liczbę domów, które zostały zaprojektowane przez architektów o międzynarodowej renomie. Każda willa została starannie zaprojektowana, aby zapewnić całkowitą prywatność, spokój i podkreślić walory krajobrazowe. Każda willa ma swoją prywatną winnicę, dzięki czemu właściciele mogą z pomocą zespołu enologów produkować własne wino na zamówienie w winiarni na terenie ośrodka. Wille ALICANTE BOUSCHET zostały zaprojektowane przez biuro SERGISON BATES Architects. Każda willa ma organiczny i otwarty wymiar przypominający grupę skał, w których wgłębienia skalne tworzą hol wejściowy, dziedzińce i ganki. Każda jednostka jest zbudowana wokół centralnego dziedzińca, który działa jak serce domu, z widokiem na krajobraz i niebo, podobnie jak w starożytnych rzymskich willach.Baseny i tarasy tworzą dodatkową warstwę geologiczną. Wille znajdują się w pobliżu centralnego rdzenia, co oznacza, że mają niepowtarzalny widok na zamek Montemor- o-Novos. Po uzyskaniu statusu właściciela LAND daje możliwość oddania willi do użytku turystycznego i daje właścicielom i gościom dostęp do wszystkich udogodnień i usług LANDresor. Wille z sypialnią T2+1, T3 lub T4+1;Powierzchnia zabudowy brutto: 306m2 i 309m2;Powierzchnia działki: 2 996 m2 do 10 424 m2; Eksploracja turystyczna i zarobek; Ceny od 669 520 do 1 017 280.Domy do eksploracji turystycznej (opcjonalnie)Dodatkowy koszt dekoracji, mebli i wyposażenia:T3 52 500 T4+1 – 57 500Okres realizacji willi wynosi od 8 do 14 miesięcy w zależności od wielkości willi i złożoności personalizacji architektury na życzenie właściciela.

Dodatkowe dane
 • Basen

Nr oferty: PF22500

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.