Évora, Montemor-o-Novo, Montemor-o-novo

 • Powierzchnia 313
 • Powierzchnia działki 2 947
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

945 000 EUR

3 016 EUR / m²

Évora, Montemor-o-Novo, Montemor-o-novo

Villa Montemor-o-Novo

Współczesna willa, z dużą ilością światła, na działce o powierzchni 2950 m2, z 314 m2 konstrukcji, wstawiona do turystycznego rozwoju L’AND Vineyards w Montemor-o-Novo.
Rozwój L’AND Vineyards, z 65 ha, ma kilka rdzeni zaprojektowanych przez różnych architektów o międzynarodowej renomie. Ta piękna willa, zaprojektowana przez architekta João Carrilho da Graça, jest zintegrowana z jądrem Touriga Nacional (7 domów).

Willa jest rozmieszczona w następujący sposób:
Parter
Hol wejściowy,
Duży wymiarowy salon z kominkiem,
Jadalnia z kominkiem,
Biuro,
Apartament,
2 sypialnie,
1 łazienka,
Kuchnia wyposażona w sprzęt AGD firmy Smeg i Bosch, meble marki Bluetop.
Pralnia
Spiżarnia

Pierwsze piętro
Apartament główny z tarasem, dający dostęp do dachu z dużą dozą prywatności i wspaniałymi widokami na krajobraz Alentejo.

Willa wyposażona jest w panele słoneczne, z inteligentnymi licznikami wody i energii elektrycznej, dając możliwość otrzymywania codziennych zliczeń, wysyłanych telefonicznie przez rozwój, poprzez system instalacji audio ukryty w ziemi, (istnieje możliwość utrzymania istniejącego sprzętu w drodze negocjacji) lub utrzymania tylko preinstalacji, ogrzewania podłogowego promiennikowego, klimatyzacji i systemu świateł obecności, umożliwiając oszczędność energii.

Na zewnątrz znajduje się ogromny oświetlony ogród, bardzo dobrze utrzymany, z częścią zabawową dla dzieci, ogród ekologiczny, sad z kilkoma drzewami owocowymi, pergola umożliwiająca długie i zabawne pikniki, obszerny taras i basen z elektrycznym blatem.
Garaż z miejscem parkingowym na dwa samochody i kilka miejsc pomocniczych.

L’AND znajduje się w Montemor-o-Novo, w sercu Alentejo, ale tylko 50 minut od Lizbony i 20 minut od Évory, miasta uznanego za światowe dziedzictwo przez Unesco.
Architektura, wyraźnie współczesna, łączy śródziemnomorską tradycję kulturową z nowoczesną rewizją domów podwórzowych.

Winnica i wino są czymś więcej niż punktami orientacyjnymi w krajobrazie, a Klub Winiarski jest elementem jednoczącym, dającym właścicielom możliwość posiadania własnej winnicy, tworzenia i produkowania własnego wina w winiarni rozwoju, oraz uczestniczenia w wydarzeniach winiarskich i w festiwalu zbiorów.

Porta da Frente Christies jest agencją nieruchomości, która działa na rynku od ponad dwóch dekad. Skupia się na najwyższej jakości domach i inwestycjach, nie tylko na rynku sprzedaży, ale również na rynku wynajmu. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies, jedną z najbardziej renomowanych firm aukcyjnych, instytucji sztuki i nieruchomości na świecie, do reprezentowania jej w Portugalii, na obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintry i Alentejo. Głównym celem Porta da Frente Christies jest oferowanie najwyższej klasy usług dla naszych klientów

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Alarm

Nr oferty: PF30069

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.