Andalusia, Málaga, Nagüeles

 • Powierzchnia 640
 • Powierzchnia działki 4 950
 • Pokoje 6
 • Dom Na wynajem

14 500 EUR / tyg.

23 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nagüeles

6 bedrooms Villa for rent in Nagüeles

DOSTĘPNY OD 01.08.2022-01.09.2022
Ten luksus został niedawno odnowiony do najwyższych standardów. Położony w zamkniętej społeczności z 24-godzinnym bezpieczeństwem willa składa się z 5000m2 ziemi z pięknymi widokami w kierunku Marbelli i morza. Położony w wypielęgnowanych ogrodach tropikalnych, nieruchomość oferuje 100% prywatności i bezpieczeństwa.
Na parterze znajduje się bardzo przestronna część dzienna, podzielona na 2 części dzięki ogromnemu kominkowi z otwartym paleniskiem. Obok znajduje się jadalnia i nowoczesna kuchnia na otwartym planie z oddzielną pralnią. Na całym poziomie wejściowym znajdują się sufity o podwójnej wysokości. Wszystkie te pomieszczenia mają otwarte widoki na ogrody i basen. Na zadaszonym tarasie znajduje się miejsce do spożywania posiłków i odpoczynku na świeżym powietrzu. Obok dużego basenu znajduje się kolejna strefa relaksu i opalania.
Na poziomie wejściowym znajduje się główna sypialnia z garderobą, gabinet i dwie kolejne sypialnie z łazienkami. Pokój telewizyjny można oddzielić drzwiami przesuwnymi i przekształcić w sypialnię dla gości z własną łazienką.
Na pierwszym piętrze znajdują się kolejne 2 sypialnie z łazienkami.
Podjazd oferuje miejsce dla co najmniej 8 samochodów.
Dom jest w pełni umeblowany i ozdobiony dziełami sztuki.
Jest też osobny domek dla ogrodnika. Ogrodnik mieszka tam na stałe i zajmuje się utrzymaniem domu, ogrodów oraz basenu i jest wliczony w cenę wynajmu.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R2946785

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.