Málaga, Estepona, New golden mile

 • Powierzchnia 931
 • Powierzchnia działki 1 750
 • Pokoje 5
 • Dom Na wynajem

18 000 EUR / tyg.

20 EUR / m²

Málaga, Estepona, New golden mile

5 bedrooms Villa for rent in New Golden Mile

LUKSUSOWA WILLA Z PANORAMICZNYM WIDOKIEM W SELWO-NEW GOLDEN MILE!
WSPANIAŁA NIERUCHOMOŚĆ NA WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY!
Zorientowana na południowy wschód willa z 5 sypialniami w jednym z najbardziej poszukiwanych miejsc na Costa del Sol!
Doskonała jakość, nowoczesny design i komfortowy dom, z przestronnym salonem, nowoczesną kuchnią o wysokim standardzie, 7 łazienkami, siłownią.
Wybudowany na działce o powierzchni 1758 m2, z basenem z widokiem na morze, zagospodarowanym ogrodem, ogromnym parkingiem na 7 samochodów!
OGLĄDANIE JEST KONIECZNOŚCIĄ!

Nr oferty: R4010362

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.