Málaga, Estepona, New golden mile

 • Powierzchnia 300
 • Powierzchnia działki 1 000
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

950 000 EUR

3 167 EUR / m²

Málaga, Estepona, New golden mile

5 bedrooms Villa for sale in New Golden Mile

Wolnostojąca willa, Estepona, Costa del Sol.
5 Sypialni, 4 Łazienki, Zabudowana 300 m², Ogród/działka 1000 m².
Ustawienie : Blisko do pola golfowego, Blisko do portu, Blisko do sklepów, Blisko do morza, Blisko do miasta, Blisko do szkół, Blisko do przystani.
Orientacja : wschód, południe.
Stan : Wymagana renowacja, Wymagane odrestaurowanie.
Basen: prywatny.
Kontrola klimatu: kominek.
Widoki: morze, kraj, panorama.
Cechy : Zadaszony taras, wbudowane szafy, bliskość komunikacji, prywatny taras, mieszkanie dla gości, schowek, łazienka, marmurowe podłogi, grill, podwójne szyby.
Umeblowanie: opcjonalne.
Kuchnia: w pełni wyposażona.
Ogród: prywatny.
Parking: zadaszony, więcej niż jeden, prywatny.
Media : Elektryczność, woda pitna, telefon.
Kategoria: Tanie, Inwestycja, Luksusowe, Odsprzedaż.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R2710352

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.