Málaga, Estepona, New golden mile

 • Powierzchnia 383
 • Powierzchnia działki 686
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

1 290 000 EUR

3 369 EUR / m²

Málaga, Estepona, New golden mile

4 bedrooms Villa for sale in New Golden Mile

Nienagannie prezentujący się współczesny dom ze spektakularnymi widokami na morze, góry i golf, położony w spokojnej okolicy, z łatwym dostępem do Marbelli i Estepony. Stojąc na własnej działce, dom posiada tarasy na parterze i pierwszym piętrze, piękny ogród, głównie trawnik, oraz własny prywatny basen. Wszechstronne zakwaterowanie obejmuje 4 sypialnie, wszystkie z łazienką, kuchnię/jadalnię i salon na otwartym planie oraz szklany element z kamieni na parterze. Inne korzyści obejmują integralny garaż na niższym parterze, ogrzewanie podłogowe, jak również klimatyzację i pomieszczenie gospodarcze. Oglądanie konieczne, aby docenić widoki, styl i komfort w ofercie.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4043593

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.