Málaga, Estepona, New golden mile

 • Powierzchnia 120
 • Powierzchnia działki 608
 • Pokoje 3
 • Dom Na sprzedaż

1 600 000 EUR

13 334 EUR / m²

Málaga, Estepona, New golden mile

3 bedrooms Villa for sale in New Golden Mile

Dostępny do wynajmu długoterminowego od września.
Wspaniały, południowy dom przy plaży z imponującymi widokami, położony bezpośrednio przy plaży w Saladillo, pomiędzy San Pedro i Esteponą.
Nieruchomość posiada prywatny, podgrzewany basen, który znajduje się prawie na samej plaży. Ogrody i basen są nasłonecznione przez cały dzień.
Dom posiada trzy sypialnie, wszystkie z klimatyzacją i dwie łazienki. W domu znajduje się duży salon z nowo zainstalowaną, w pełni wyposażoną kuchnią z wszystkimi urządzeniami. Jest też wspaniały ogród zimowy, z którego roztaczają się jedne z najlepszych widoków w całej nieruchomości.
W całym domu są podgrzewane podłogi. Na terenie posesji znajduje się prywatny parking dla co najmniej trzech samochodów.
Super wartość przedniej plaży okazja.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R3614063

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.