Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 415
 • Powierzchnia działki 760
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

2 995 000 EUR

7 217 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

4 bedrooms Villa for sale in Nueva Andalucía

Całkowicie odnowiona willa z dużą dozą prywatności w Las Brisas, ze spektakularnym widokiem na górę La Concha.
Ta willa jest mieszanką nowoczesnego i śródziemnomorskiego stylu, znajduje się w jednym z najbardziej pożądanych obszarów Marbellas, gdzie w niewielkiej odległości znajdziesz wszystkie rodzaje udogodnień.
Oferuje 4 sypialnie z łazienkami, duży salon z pięknymi widokami i uroczymi zewnętrznymi miejscami do odpoczynku.
Ta nieruchomość została zbudowana z najwyższej jakości materiałów i funkcji. Jego niesamowita okazja do nabycia współczesnego domu z dużą ilością uroku.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4100299

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.