Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 465
 • Powierzchnia działki 796
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

1 495 000 EUR

3 216 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

5 bedrooms Villa for sale in Nueva Andalucía

PROJEKT (Nie wybudowany dom) ZE WSZYSTKIMI SKOMPLIKOWANYMI RYSUNKAMI I SKOMPLIKOWANYM PROJEKTEM. POZWOLENIE NA BUDOWĘ. ZROBIONE. ROZPOCZĘCIE BUDOWY MOŻLIWE NATYCHMIAST
Willa o najwyższym i najnowszym standardzie w dolnej części Nueva Andalucia, tuż obok Puerto Banus.
Ta ekskluzywna willa ma wszystko. Przestronna, jasna, najnowsza technologia, wysokiej jakości materiały wykończeniowe itp. Funkcje takie jak bezwodne ogrzewanie podłogowe, inteligentne sterowanie domem, system alarmowy i niesamowita strefa relaksu to tylko niektóre z nich. Wspaniały układ otwartego planu jest tak nowoczesny i dobrze zaprezentowany, że spełnia międzynarodowe standardy i jest odpowiedni dla osób, które chcą wygodnego i luksusowego życia. Strefa relaksu obok podgrzewanego basenu z kuchnią na świeżym powietrzu i barem. Winda bezpośrednio z garażu do solarium. Wodne ogrzewanie podłogowe wszędzie zapewnia komfortowy klimat życia.
Willa będzie miała również ekskluzywną kuchnię z ekskluzywnymi urządzeniami, szklaną winiarnię i solarium z grillem. Strefa relaksu na parterze z grillem i ekologiczną pergolą.
Do tego widoki na morze zarówno z głównej sypialni, jak i solarium oraz najlepsza możliwa lokalizacja w Puerto Banus. Do kasyna Marbella można dojść w 2 minuty, a do plaży w zaledwie 4 minuty, jest doskonale zlokalizowany, a jednocześnie całkowicie prywatny! Wysokiej klasy obiekt o wysokim standardzie! Tylko 725 m do Ocean Club i Puerto Banus i 400 m do Centro Plaza.
Właścicielem jest hiszpańska spółka S.L., dzięki czemu można kupić udziały i nie doliczać podatków ani VAT.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R4700044

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.