Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 465
 • Powierzchnia działki 1 111
 • Pokoje 5
 • Dom Na wynajem

5 000 EUR / tyg.

11 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

5 bedrooms Villa for rent in Nueva Andalucía

Ten piękny odnowiony Villa ustawić w samym sercu Nueva Andalucia minut spacerem do Centro Plaza, ale bardzo cichy i spokojny z wspaniałymi widokami i wykonane do fantastycznego standardu. Willa została bardzo gustownie zaprojektowana z jasnymi nowoczesnymi funkcjami, ale zachowując to domowe uczucie do nieruchomości. Po wejściu do willi natychmiast pojawia się uczucie światła i przestrzeni oraz niesamowity pocztówkowy widok przez podwójne szklane drzwi tarasowe prowadzące prosto na fantastyczny taras z jadalnią i miejscami do leżenia, z którego można podziwiać widoki na Puerto Banus. Kuchnia prowadzi do formalnego pokoju dziennego, a następnie do części dziennej z sufitami. Na tym poziomie znajduje się jedna główna sypialnia z fantastycznym apartamentem z wanną i prysznicem. Na dolnym poziomie znajdują się kolejne 4 sypialnie z dużą częścią dzienną, a także oddzielny przytulny pokój telewizyjny, prowadzący do pokoju gier i baru. Ten poziom prowadzi bezpośrednio do wspaniałego ogrodu z podgrzewanym basenem i zewnętrzną bodegą z jadalnią i miejscem do grillowania. Jest to wspaniały dom wakacyjny dla każdej rodziny, położony w odległości spaceru od barów, sklepów, restauracji w Nueva Andalucia, 5 minut do Centro Plaza i 10 minut do Puerto Banus.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R3074914

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.