Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 183
 • Powierzchnia działki 45
 • Pokoje 3
 • Dom Na wynajem

1 600 EUR / tyg.

9 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

3 bedrooms Townhouse for rent in Nueva Andalucía

NOWOCZESNA KAMIENICA W NUEVA ALOHA – NUEVA ANDALUCIA
Dom z 3 sypialniami w zamkniętym kompleksie ze wspaniałymi częściami wspólnymi i pięknym terenem zielonym z basenem. Znajduje się 7 min. od Puerto Banus i jego pięknych plaż, restauracji i terenów rekreacyjnych. Najbliższe pola golfowe to Los Naranjos, Las Brisas i Aloha. Nieruchomość jest w bardzo dobrym stanie i jest w pełni wyposażona. Posiada duży salon z wyjściem na taras, do ogrodu i na basen. Wyposażona kuchnia, na pierwszym piętrze znajdują się 3 doritoria będące głównym apartamentem i z dostępem do tarasu z widokiem na ogród i basen. Cechy: Klimatyzacja, kominek, parking, wspólny basen.

Nr oferty: R3143728

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.