Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 1 070
 • Powierzchnia działki 2 850
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

4 950 000 EUR

4 627 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

6 bedrooms Villa for sale in Nueva Andalucía

Absolutnie oszałamiająca willa z 6 sypialniami położona w Atalaya de Río Verde, w niewielkiej odległości od Puerto Banús.
Prawdziwie luksusowa nieruchomość, która jest współczesna i nowoczesna, ale pozostaje niepozorna w swojej elegancji. Duże okna panoramiczne w całym budynku sprawiają, że jest to bardzo jasna i przestronna nieruchomość.
Nieruchomość posiada ogrzewanie podłogowe i drewniane podłogi w całym budynku, jak również ciepłą i zimną klimatyzację.
W ogrodzie naprzeciwko głównego domu znajduje się piękny zadaszony kącik wypoczynkowy z działającym kominkiem. Doskonały basen, tropikalne ogrody i prywatny parking. Położony w jednej z najlepszych urbanizacji w Marbelli.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R3859612

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.