Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 180
 • Powierzchnia działki 500
 • Pokoje 4
 • Dom Na wynajem

6 500 EUR / tyg.

37 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

4 bedrooms Villa for rent in Nueva Andalucía

Piękna willa wolnostojąca w Nueva Andalucia.
Wolnostojąca willa położona w Nueva Andalucia, w pobliżu sklepów, przystanku autobusowego i zaledwie 10 minut spacerem do plaży i Puerto Banús.
Nieruchomość jest zbudowana na dwóch wysokościach. Posiada 4 sypialnie, 3 łazienki, duży salon-jadalnię z kominkiem, w pełni wyposażoną kuchnię, duży taras i werandę z dostępem do ogrodu i prywatnego basenu. Dom posiada ogrzewanie podłogowe.
Niedawno odnowiony.
Od strony wschodniej.
Wspaniałe i przytulne miejsce na wakacje z rodziną.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R2862998

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.