Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 581
 • Powierzchnia działki 995
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

2 750 000 EUR

4 734 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

5 bedrooms House for sale in Nueva Andalucía

Nueva Andalucia, Marbella
Imponująca, nowo wybudowana willa o wysokim standardzie, w pobliżu kasyna, w odległości krótkiego spaceru od Puerto Banus. Południowa strona z widokiem na morze z solarium. Cichy i prywatny.
Główne piętro. Przedpokój z wysokimi sufitami, przestronny salon na otwartym planie, jadalnia i w pełni wyposażona kuchnia z urządzeniami Miele. Jedna sypialnia dla gości z łazienką i oddzielna toaleta dla gości. Z pomieszczeń mieszkalnych bezpośredni dostęp do zadaszonych i otwartych tarasów, ogrodu i basenu: Główna sypialnia z łazienką i dwie sypialnie gościnne z łazienką.Na piętrze taras na dachu, solarium (150m2).Półpiwnica: Apartament z sypialnią dla gości (lub oddzielne mieszkanie), dodatkowe pomieszczenia na ewentualny pokój gier, bodega, fitness. Garaż na 3 samochody.
Winda na wszystkie piętra.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R3673322

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.