Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 500
 • Powierzchnia działki 852
 • Pokoje 6
 • Dom Na wynajem

7 000 EUR / tyg.

14 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

6 bedrooms Villa for rent in Nueva Andalucía

Wolnostojąca willa, Nueva Andalucía, Costa del Sol.
6 Sypialnie, 4 Łazienki, Zbudowany 0 m².
Setting : Town, Village, Close to Golf, Close to Shops, Close to Sea, Close to Town, Close to Schools, Close to Marina.
Orientacja: południowo-zachodnia.
Stan : Doskonały.
Basen : prywatny.
Klimatyzacja : Klimatyzacja.
Widoki: morze, góry, kraj, ogród, basen, las.
Cechy : Zadaszony taras, Prywatny taras, Przechowalnia, Pomieszczenie gospodarcze.
Meble: w pełni umeblowane.
Kuchnia: w pełni wyposażona.
Ogród: prywatny.
Bezpieczeństwo: Telefon wejściowy, System alarmowy, Sejf.
Parking: garaż.
Media : Prąd, Woda pitna, Telefon.
Kategoria: Domy wakacyjne, Luksusowe.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4121755

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.