Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 320
 • Powierzchnia działki 50
 • Pokoje 5
 • Dom Na wynajem

8 000 EUR / tyg.

25 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

5 bedrooms Townhouse for rent in Nueva Andalucía

Piękna kamienica położona w luksusowym kompleksie LA ALZAMBRA VASSARY w pobliżu Puerto Banus. Składa się z 5 sypialni, 3 łazienek, przestronnego salonu z bezpośrednim wyjściem na taras z grillem. Kuchnia jest w pełni wyposażona we wszystkie urządzenia. Cechy: marmurowe podłogi, klimatyzacja, wbudowane szafy, jacuzzi. Kompleks posiada całodobową ochronę, baseny, restauracje, kawiarnię, siłownię, hotel, centrum medyczne. Garaż na 2 samochody z pomieszczeniem gospodarczym. Centra handlowe, sklepy, restauracje i bary w odległości spaceru. Najbliższe lotnisko to lotnisko w Maladze, 40 minut autostradą.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4419826

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.