Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 400
 • Powierzchnia działki 1 700
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

3 500 000 EUR

8 750 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

5 bedrooms Villa for sale in Nueva Andalucía

Nowoczesna willa z czterema sypialniami położona w sercu Nueva Andalucía, w odległości krótkiego spaceru od Centro Plaza & Puerto Banus. W budowie tej willi nie oszczędzano na kosztach, posiada ona fantastyczne wejście z funkcją wodną, podgrzewany basen ze słoną wodą, zewnętrzne jacuzzi i system inteligencji Domotic w całym budynku. Zbudowana na dwóch poziomach, składa się z salonu podzielonego na dwa oddzielne miejsca do siedzenia, oba z działającym kominkiem i plazmowymi ekranami telewizyjnymi do oddzielnego oglądania, zamkniętego pokoju zabaw dla dzieci i jadalni z widokiem na wspaniałe ogrody. Na parterze znajduje się również toaleta dla gości, osobna sypialnia z prysznicem oraz duża, ultranowoczesna kuchnia Gaggenau. Na piętrze znajdują się dwie kolejne sypialnie, z których jedna posiada oświetlenie ambientowe i prowadzi do oddzielnej części dla pokojówek, składającej się z łazienki z prysznicem i sypialni. Do głównej sypialni wchodzi się przez bardzo pożądaną garderobę i ma ona dostęp do dużego prywatnego tarasu z widokiem na górę La Concha. Główna łazienka wyposażona jest w wannę z jacuzzi i kabinę prysznicową.
Na zewnątrz znajduje się duży taras, idealny do spożywania posiłków na świeżym powietrzu, prywatny garaż oraz w pełni wyposażona sala gimnastyczna. Obok basenu znajduje się duża kryta strzechą kabana z telewizorem plazmowym i barem. Ponadto w całym budynku zainstalowano klimatyzację, podwójne aluminiowe okna i system alarmowy.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R1999578

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.