Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 2 000
 • Powierzchnia działki 24 000
 • Pokoje 8
 • Dom Na sprzedaż

11 950 000 EUR

5 975 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

8 bedrooms Villa for sale in Nueva Andalucía

Ta elegancka i zaciszna posiadłość została zaprojektowana przez miejscowego architekta z Marbelli, Miguela Tobala, i jest położona w jednej z najbardziej prywatnych i pożądanych społeczności La Quinta w Nueva Andalucías. Wspaniały podjazd otoczony bujnymi ogrodami znajduje się na końcu ulicy, a następnie piękny porte-cochère, który prowadzi do willi o powierzchni 1 700 m2. Podwójnej wysokości hol wychodzi na główne pomieszczenia mieszkalne i otwiera się na piękny ogród z trawą bermudzką oraz basen z wyjątkowym, panoramicznym widokiem na morze i góry.
Na zewnątrz znajduje się ogromny, zadaszony taras z kilkoma różnymi miejscami do siedzenia i spożywania posiłków – idealne miejsce do relaksu! Ogrzewanemu basenowi z wodą słoną i wspaniałą kaskadą skalną towarzyszy altana z kuchnią na świeżym powietrzu i miejscem do grillowania. Głównym punktem tej nieruchomości jest otwarta galeria z dwiema bibliotekami z widokiem na salon o podwójnej wysokości sufitu, prowadząca do dużej i przestronnej kuchni wyposażonej w najnowsze urządzenia, której towarzyszy piękna jadalnia.
Na parterze znajduje się również przestronny salon z czterema sypialniami z łazienkami, prowadzącymi do głównej sypialni, oferującej elegancką garderobę i wspaniałą łazienkę z jednymi z najlepszych panoramicznych widoków na morze na Costa del Sol. Na niższym poziomie znajduje się obszerna sala rozrywkowa, sala bilardowa i kinowa, a także dwie sypialnie z łazienkami i pokój wypoczynkowy dla pracowników. Nieruchomość posiada garaż na 11 samochodów, strefę spa z krytym basenem, sauną i łaźnią turecką oraz w pełni wyposażoną siłownię.
Obiekt posiada również takie udogodnienia, jak ściany o grubości 40 cm z podwójną izolacją, elektryczne ogrzewanie podłogowe w łazienkach, wodne ogrzewanie podłogowe w pozostałej części budynku, stolarka klasy mistrzowskiej, system uzdatniania wody, podwójnie szklone okna antywłamaniowe, panele słoneczne, domotyka, wbudowany system dźwiękowy, system bezpieczeństwa oraz pomieszczenie kontrolne o standardzie komercyjnym.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R3643751

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.