Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 1 727
 • Powierzchnia działki 3 400
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

7 495 000 EUR

4 340 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

6 bedrooms Villa for sale in Nueva Andalucía

Elegancka rezydencja na sprzedaż w Nueva Andalucia z krytym basenem i kortem tenisowym. Położony w sercu doliny golfowej w Marbelli, ten wspaniały dom posiada wiele funkcji i znajduje się w odległości krótkiej jazdy samochodem od ekskluzywnej mariny Puerto Banus i luksusowych sklepów. Wśród szczególnych cech, nieruchomość posiada wysokie sufity, wewnętrzny wodospad, siłownię, kino domowe, bar, marmurowy komin w głównej sypialni, zewnętrzne zadaszone miejsce do grillowania, duży basen, itp. itd… Trzeba to zobaczyć!

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R3947578

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.