Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 602
 • Powierzchnia działki 1 320
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

2 850 000 EUR

4 735 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

5 bedrooms Villa for sale in Nueva Andalucía

Duża i bardzo dobrze zbudowana willa rodzinna w sercu Nueva Andalucia, blisko wszystkiego. Szerokie wejście prowadzi do domu, gdzie wita Cię podwójna wysokość sufitu prowadząca do jadalni i salonu. Na pierwszym piętrze znajduje się duży salon, oddzielna jadalnia i dodatkowy pokój dzienny, który może być piątą sypialnią oraz sypialnia i łazienka. Jest tu też duża kuchnia z przyległą pralnią o odpowiedniej wielkości. Zadaszony taras prowadzi na ogród i basen. Na drugim poziomie znajdują się 3 sypialnie i 3 łazienki. W piwnicy jest miejsce na wiele samochodów i można ją przebudować zgodnie z potrzebami właściciela. Na wszystkie piętra można dostać się schodami lub windą. Dom posiada centralne ogrzewanie i klimatyzację. Koniecznie trzeba zobaczyć!!!

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R3977845

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.