Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 623
 • Powierzchnia działki 1 500
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

3 000 000 EUR

4 816 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

5 bedrooms Villa for sale in Nueva Andalucía

Spektakularna nowoczesna luksusowa willa w budowie w Nueva Andalucia w dolinie golfowej z widokiem na pole golfowe.
Dom będzie składał się z trzech poziomów. Na parterze znajduje się wejście z przestronnym salonem i niezależną jadalnią z sufitem o podwójnej wysokości, prowadzącą z kuchni na otwartym planie. Na tym poziomie znajduje się sypialnia dla gości.
Na piętrze znajduje się wspaniała główna sypialnia z łazienką i prywatnym tarasem z widokiem na pole golfowe, a także dwie kolejne sypialnie z łazienkami.
Na poziomie piwnicy znajduje się niezależna sypialnia z łazienką i dostępem do prywatnego tarasu. Duża, otwarta przestrzeń o powierzchni 80 m2 może zostać przekształcona w siłownię, kino domowe lub inne miejsce odpowiadające potrzebom nabywcy.
Winda
Drewniana podłoga w sypialniach
W pełni wyposażona kuchnia z urządzeniami Neff
Ogrzewanie podłogowe w całym budynku
Kominek
Podgrzewany basen
Elektryczne rolety w sypialniach
System automatyki domowej

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R2528966

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.