Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 440
 • Powierzchnia działki 815
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

2 895 000 EUR

6 580 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

5 bedrooms Villa for sale in Nueva Andalucía

Nowoczesna willa z 5 sypialniami, położona w jednej z najlepszych dzielnic Nueva Andalucia.
Niesamowite rodziny Villa z tak wiele uroku, jak tylko wejść. Oszałamiające widoki na pole golfowe Los Naranjos i tylko 2 minuty od Aloha, Las Brisas i Los Naranjos.
Willa jest bardzo prywatna i bezpieczna, położona wysoko nad główną drogą, z której roztaczają się wspaniałe widoki. Dom położony na południowym zachodzie posiada dużą otwartą przestrzeń mieszkalną z w pełni wyposażoną kuchnią z urządzeniami firmy Siemans i centralną wyspą, co czyni go charakterystycznym elementem domu.
Na głównym poziomie domu znajdują się 3 dobrej wielkości sypialnie, wszystkie en-suite, każdy z prysznicem chodzenia, mistrz ma również dużą wannę. Jedną z najlepszych cech jest to, że dom wychodzi na główny taras i basen, jest tu także solarium na dachu, gdzie można się zrelaksować i podziwiać widoki.
Na niższym poziomie znajduje się duży salon i druga kuchnia na otwartym planie oraz dwie kolejne sypialnie z dużą rodzinną łazienką. Zintegrowany garaż na jeden samochód i miejsce na podjeździe dla 1/2 innych. Jest też oddzielna pralnia i dużo miejsca do przechowywania.
Usytuowanie w jednym z niewątpliwych hotspotów Nueva Andalucia sprawia, że jest to bardzo atrakcyjna propozycja.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4056319

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.