Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 750
 • Powierzchnia działki 920
 • Pokoje 4
 • Dom Na wynajem

8 400 EUR / tyg.

12 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

4 bedrooms Villa for rent in Nueva Andalucía

Nowoczesna luksusowa willa w Nueva Andalucia, oaza do zabawy i relaksu, w pobliżu słynnych restauracji, barów, Puerto Banus i udogodnień.
Willa oferuje 4 sypialnie, 4 łazienki, kuchnię na otwartym planie, salon i jadalnię z dostępem do pięknego tarasu, ogrodu i basenu.
Poziom wejściowy obejmuje nowoczesną, w pełni wyposażoną kuchnię, salon, jadalnię i dużą część wypoczynkową z dwuskrzydłowymi drzwiami prowadzącymi do ogrodu. Na pierwszym piętrze znajdują się 4 sypialnie, w tym 3 z łazienkami.
Główna sypialnia prowadzi na ogromny taras z widokiem na ogród.
Wysokiej jakości meble i wystrój w całym domu.
Ogród jest w pełni prywatny i zachęca do relaksu i odprężenia, bez przeoczenia. Basen jest łatwo dostępny i idealny dla dzieci. 2 otwarte miejsca parkingowe wewnątrz nieruchomości, dalsze miejsca parkingowe na zewnątrz nieruchomości.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4378516

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.