Lisboa, Odivelas, Famões

 • Powierzchnia 216
 • Powierzchnia działki 263
 • Pokoje 4
 • Rok budowy 2022
 • Dom Na sprzedaż

800 000 EUR

3 708 EUR / m²

Lisboa, Odivelas, Famões

Villa Odivelas Famões

Ekskluzywna willa z 4 sypialniami o nowoczesnej architekturze z rygorystycznie dobranymi wykończeniami w rejonie Famões. Położona 5 minut od centrum Odivelas i w jednym z najwyższych punktów urbanizacji zapewniającym wyjątkowy widok na miasto i z rzeką Tag w tle.Ta nieruchomość składa się z czterech kondygnacji:Piwnica: Otwarta powierzchnia 86,05 m2, która może być dostosowana do gustu i potrzeb klienta.Parter: Duży salon o powierzchni 59,15 m2, połączony z kuchnią o powierzchni 11,83 m2 W pełni wyposażona kuchnia z wysokiej klasy sprzętem i bezpośrednim dostępem do obszaru zewnętrznego składającego się z ogrodu i basenu, którego obszar rekreacyjny wokół niego składa się z trawnika i nawierzchni ceramicznej, a także posiada miejsce do grillowania. Biuro o powierzchni 9,33 m2 i Wc o powierzchni 4,68 m2. Zamknięty garaż na jeden samochód i miejsce parkingowe na dwa kolejne.Pierwsze piętro składa się z: Master suite z 17.14sqm z garderobą 8.21m2 i łazienką 7.92 sqm Dwa apartamenty z 21.80 sqm i 14.26 sqm i łazienkami odpowiednio 3.00 sqm i 3.09 sqmTop floor ma duży strych z 18.83 sqm i tarasem.Znajduje się w bardzo niedawnej urbanizacji w bardzo spokojnej i wyróżniającej się okolicy willi, z łatwym dostępem do A8 i A1, lotniska i bardzo blisko centrum miasta.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: PF28521

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.