Oeiras, Oeiras E São Julião Da Barra, Paço De Arcos E Caxias, Oeiras e são julião da barra, paço de arcos e caxias

 • Powierzchnia 320
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

1 800 000 EUR

5 625 EUR / m²

Oeiras, Oeiras E São Julião Da Barra, Paço De Arcos E Caxias, Oeiras e são julião da barra, paço de arcos e caxias

Villa Oeiras Oeiras e são julião da barra, paço de arcos e caxias

Willa z 6 sypialniami, 412 m2 (powierzchnia zabudowy brutto), basenem i ogrodem osadzona na działce o powierzchni 1 060 m2, położona w centrum Oeiras. Zwrócona na wschód / zachód, ta willa działa obecnie jako rezydencja studencka i jest idealna dla domu jednorodzinnego. Parter obejmuje pięć istniejących sypialni, które można łatwo przekształcić w duży obszar społeczny. Na górnym piętrze można zbudować trzy do czterech sypialni lub apartamentów. Położony 2 minuty spacerem od plaży Santo Amaro de Oeiras, promenady morskiej i stacji kolejowej Oeiras, 7 minut od dworca kolejowego Santo Amaro, Pałacu Marquês de Pombal, Ogrodu Miejskiego Oeiras. 3 minuty jazdy od Nova School of Business and Economics, 10 minut od Saint Julian’s School, S. Julião da Barra Basic School, 10 minut od Sebastião e Silva Secondary School, Oeiras Marina i Oeiras Oceanic Swimming Pool. 15 minut od Oeiras International School. Ta willa jest obsługiwana nie tylko przez autostradę A5, ale także przez Avenida Marginal, co zapewnia szybki dostęp do centrum Cascais i Sintra. 20 minut jazdy od Lizbony i lotniska Lizbona Humberto Delgado.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Taras
 • Garaż

Nr oferty: 65344

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.